Práce

Práce

Inzerce práce na titulní stránce Uvaly.cz Nabídky volných pracovních pozic nebo brigády zobrazíme přímo v novinkách na Uvaly.cz Kontaktujte redakci s textem nabídky. Aktuální ... číst příspěvek »

Odpady

Odpady

Sběrný dvůr Úvaly (od 1.6.2020) Od června 2020 je v provozu nově vybudovaný sběrný dvůr města Úvaly na Hostíně (za stavebninami ... číst příspěvek »

Příroda, památky

Příroda, památky

Město Úvaly díky svému umístění v údolí potoka Výmoly má stále ještě místa, kde je příroda nedotčená výstavbou. Stále zde můžete ... číst příspěvek »

Rozhledna Vinice

Rozhledna Vinice

Snad již v roce 2007 vznikl nápad na stavbu dřevěné rozhledny na vršku nad městem – na Vinici. K realizaci stavby rozhledny ... číst příspěvek »

Nové bydlení v Úvalech

Nové bydlení v Úvalech

Lavina rozrůstání čtyřtisícového města na více než 12,5 tisíc obyvatel (a ve hře jsou další stovky obyvatel k tomu navíc) spouští schvalování ... číst příspěvek »

 

Dětské hřiště v Pařezině

Zajímavostí dětského hřiště v Pařezině je jeho umístění mezi zahradami ve vnitrobloku rodinných domů.Hřiště je vybaveno řadou atraktivních hracích prvků pro děti.
Přístup na hřiště je z ulice Rašínova i z ulice Palackého. Kromě toho, že je hřiště je uzamykatelné s provozním řádem, je pod dohledem sousedů – na klidné a bezpečné využití mj. dohlíží soused p. Pokorný.

dětské hřiště v Pařezině
dětské hřiště v Pařezině
dětské hřiště v Pařezině

Vstup z ulice Palackého:
dětské hřiště v Pařezině

Vstup z ulice Rašínova:
dětské hřiště Pařezina