Co se děje za humny 2019/3

Co se děje za humny 2019/3

Pošta před krachem s konkurencí v zádech, další zlato do Úval, Jan Psota provětrá listinu s druhou nejstarší zmínkou o existenci Úval … a další události ... číst příspěvek »

Jan Tesař halovým mistrem republiky

Jan Tesař halovým mistrem republiky

Je držitel historicky druhého nejlepšího času na 400 m v ČR 45,73. Běhá za „Atletiku Stará Boleslav“, ale vyrostl v Úvalech, prošel například ... číst příspěvek »

Poznejte své zastupitele z voleb 2018

Poznejte své zastupitele z voleb 2018

Známe své zastupitele? Je to trochu překvapující, ale následující seriál představující zvolené představitele města Úvaly je od roku 1989 vůbec ... číst příspěvek »

Úvalské přikázání – nezaparkuješ

Úvalské přikázání – nezaparkuješ

Starosta města Úval Petr Borecký a doc. Ing. Jiří Čarský, Ph.D. z ČVUT prezentovali projekt regulace parkování v Úvalech kolem nádraží.   K ... číst příspěvek »

Úvalské přikázání  – nepostavíš

Úvalské přikázání  – nepostavíš

V Úvalech platí od 1.2.2019 stavební uzávěra. ... číst příspěvek »

Rok 2019 bude pro Úvaly nejtěžší

Rok 2019 bude pro Úvaly nejtěžší

Městu chybí 5 mil. Kč a finanční situace může být ještě horší. Lékem může být prodej majetku, developerské sídliště na polích ... číst příspěvek »

 

Výsledky voleb 2010 – 2014

Výsledky voleb do zastupitelstva města, pro období 2010 – 2014

Česká strana sociálně demokratická (ČSSD) … 3 878 hlasů / získány 2 mandáty
Petržílek Petr JUDr. Ing. Ph.D.   399 hlasů – zvolen
Jaklová Martina Ing.       288 hlasů
Weissgärber Dagmar     277 hlasů
Pokorný Vítězslav Dr.    385 hlasů – zvolen
Jankovský Petr Ing.        283 hlasů
Petržílková Monika Mgr.             307 hlasů
Bazalová Lenka 221 hlas
Čápová Věra      205  hlasů
Racek Bohumil  231 hlas
Kleinová Martina             206 hlasů
Nikodýmová Zuzana Bc.               212 hlasy
Smrkovský Oto 243 hlasů
Babčanová Eva 199 hlasů
Kotvalová Helena            184 hlasy
Chvojka Milan Ing.          238 hlasů

Komunistická strana Čech a Moravy (KSČM) … 2 138 hlasů / získán 1 mandát,
Morávek Ladislav Ing.   304 hlasů- zvolen
Fryčer Jan           146 hlasů
Vrobel Lukáš     148 hlasů
Adamčík František          146 hlasů
Horová Marta   129 hlasů
Adamčíková Marcela Ing.            131, hlasů
Vrba Josef          138, hlasů
Lajtner František             144, hlasů
Kodr Jiří               108, hlasů
Breda Miloslav Ing.         166, hlasů
Krista Bohumil  137, hlasů
Hor Milan            115, hlasů
Kahún Ludovít  111, hlasů
Sokolová Hedvika           114, hlasů
Švandová Věra 101, hlasů

Občanská demokratická strana (ODS) … 10 107 hlasů / získáno 5 mandátů
Šťastný Jan MUDr.          794 hlasů – zvolen
Váňová Helena Ing.        698 hlasů – zvolena
Kolařík Miloslav                792 hlasů – zvolen
Štěpánovský Josef         710 hlasů – zvolen
Turan Milan       658 hlasů
Hakenová Magda DiS.   650 hlasů
Pajasová Danuše             602 hlasů
Krutský Josef    802 hlasů – zvolen
Švihla Milan       609 hlasů
Bednář Jan Ing.                646 hlasů
Hošek Petr Ing.                622 hlasů
Martinovský Josef Ing. 658 hlasů
Kunetka Petr     566
Březina Michael               684 hlasů
Stemberg Jaromír           616 hlasů

Otevřené Úvaly – sdružení nezávislých kandidátů … 9 746 hlasů / získáno 5 mandátů
Breda Michal Ing.            807 hlasů – zvolen, od 6/2014 nahrazen p.Němcem 
Poláková Dana Mgr.       789 hlasů – zvolen
Borecký Petr Mgr.          797 hlasů – zvolen
Mahdal Marek Mgr. DiS.              696 hlasů – zvolen
Milerová Ludmila Ing.    735 hlasů – zvolen
Borecká Jaromíra Mgr.  678 hlasů
Polák Josef         642 hlasů
Urban Petr         666 hlasů
Němcová Hana Mgr.      634 hlasů
Šimoňák Rastislav           537 hlasů
Beneš Josef Ing.              588 hlasů
Němec Jan Bc.  537 hlasů
Breda Marcel Ing.           591 hlasů
Kyselová Petra 548 hlasů
Saidl Richard Ing.             501 hlas

Sdružení nezávislých kandidátů a TOP 09 … 5 394 hlasů / získány 2 mandáty
Černý Ivan Ing. 514 hlasů – zvolen
Kobrlová Dana  403 hlasů
Skřivan Radovan              403 hlasů
Jambor Petr       365 hlasů
Linhart Karel      448 hlasů – zvolen, nahrazen p. Skřivanem
Roučka Ladislav                318 hlasů
Opálková Hana Ing.        397 hlasů
Krejsa Jan Ing.  361 hlasů
Zach Josef Ing.  312 hlasů
Vilimovská Lenka Bc.     331 hlasů
Němec Petr Mgr.            421 hlasů
Šafaříková Jitka                275 hlasů
Krejsa Daniel Bc.              264 hlasů
Šrail Jiří Mgr.      293 hlasů
Řezníček Libor  289 hlasů

Suverenita – blok J.Bobošíkové … 1 680 hlasů / nezískán žádný mandát
Kiššová Eva Ing.               148 hlasů
Komínková Romana       126 hlasů
Kavěna Martin  108 hlasů
Kavěnová Miluše Ing.    83 hlasů
Daníček Tomáš 123 hlasů
Hrdlička Jan        80 hlasů
Váňová Eliška    90 hlasů
Kostlivá Lenka   74 hlasů
Kučera Karel      114 hlasů
Kopač Václav     211 hlasů
Kašička Karel     204 hlasů
Kišš Ivan Ing.     75 hlasů
Krejčí Monika    77 hlasů
Štrynková Martina          108 hlasů
Kavková Blanka                59 hlasů

Výsledky voleb do zastupitelstva města, pro období 2006 – 2010
Výsledky voleb do zastupitelstva města, pro období 2002 – 2006
Výsledky voleb do zastupitelstva města, pro období 1998 – 2002
Výsledky voleb do zastupitelstva města, pro období 1994 – 1998