Nové koupaliště v Úvalech je otevřené

Nové koupaliště v Úvalech je otevřené

Po čtyřech letech se v sobotu 29 června 2019 v Úvalech otevřelo nově vybudované koupaliště. Výše vstupného, provozní doba a dojmy z koupaliště v první ... číst příspěvek »

Šuple

Šuple

Na počátku byla myšlenka. Šárčina myšlenka. Myšlenka tak silná a upřímná, že bylo možné ji zhmotnit až do živého projektu, který ... číst příspěvek »

Poznejte své zastupitele z voleb 2018

Poznejte své zastupitele z voleb 2018

Známe své zastupitele? Je to trochu překvapující, ale následující seriál představující zvolené představitele města Úvaly je od roku 1989 vůbec ... číst příspěvek »

 

Reprezentant Úval letí na Havaj

Určitě se kolem vás už mihnul. Po Úvalech běhá každý den. Ale taky jezdí na kole, plave, běžkuje,… Úvalští kamarádi o něm říkají, že to už není sportovec, ale sportovní extrém. Ondra Teplý trénuje často a usilovně, a co si umane, to vyhraje.

Nyní si Ondra plní svůj dlouhodobý sportovní cíl, kterým je účast v závodě Ironman Havaj. Jak se sportovec na tento závod probojuje popisuje Ondra na svém webu …http://www.ondrateply.cz/havaj
A protože to není ani levná záležitost, přispěli mu na účast v závodě kromě rodiny i jeho kamarádi a fanouškové. Kdo by Ondrovi chtěl ještě přispět, má stále možnost – každá poslaná koruna dobrá. Číslo bankovního účtu najdete také na jeho webu.

A my se budeme těšit na reportáž reprezentanta Úval z Havaje…

Ondra Teplý

Ondra Teplý