Start komunistů v Úvalech

Start komunistů v Úvalech

Politika propagovaná ve společenské sféře s podporou řetězce vlastních diskontních prodejen. Nejedná se o plán současného politického hnutí, ale o rozjezd jedné politické ... číst příspěvek »

Neplánovaně drahé projekty Úval

Neplánovaně drahé projekty Úval

Zastupitelé města Úvaly v říjnu jednali mj. o tom, jak hluboko obyvatelům sáhnou do kapes. ... číst příspěvek »

Od Panenství k Divokému západu

Od Panenství k Divokému západu

Nová kniha Od Panenství k Divokému západu s podtitulem Marie Majerová vychází 20. října 2019. Kniha psaná více než dva roky dozrála a byla ... číst příspěvek »

 

Reprezentant Úval letí na Havaj

Určitě se kolem vás už mihnul. Po Úvalech běhá každý den. Ale taky jezdí na kole, plave, běžkuje,… Úvalští kamarádi o něm říkají, že to už není sportovec, ale sportovní extrém. Ondra Teplý trénuje často a usilovně, a co si umane, to vyhraje.

Nyní si Ondra plní svůj dlouhodobý sportovní cíl, kterým je účast v závodě Ironman Havaj. Jak se sportovec na tento závod probojuje popisuje Ondra na svém webu …http://www.ondrateply.cz/havaj
A protože to není ani levná záležitost, přispěli mu na účast v závodě kromě rodiny i jeho kamarádi a fanouškové. Kdo by Ondrovi chtěl ještě přispět, má stále možnost – každá poslaná koruna dobrá. Číslo bankovního účtu najdete také na jeho webu.

A my se budeme těšit na reportáž reprezentanta Úval z Havaje…

Ondra Teplý

Ondra Teplý