Odjezdy – vlak, bus

Odjezdy – vlak, bus

Veřejná doprava ve městě je součástí Pražské integrované dopravy. V následujícím seznamu autobusových zastávek si kdykoli zjistíte aktuální nejbližší spoj. Zobrazí ... číst příspěvek »

Práce

Práce

Inzerce práce na titulní stránce Uvaly.cz Nabídky volných pracovních pozic nebo brigády zobrazíme přímo v novinkách na Uvaly.cz Kontaktujte redakci s textem nabídky. Aktuální ... číst příspěvek »

Odpady

Odpady

Sběrný dvůr Úvaly (od 1.6.2020) Od června 2020 je v provozu nově vybudovaný sběrný dvůr města Úvaly na Hostíně (za stavebninami ... číst příspěvek »

Příroda, památky

Příroda, památky

Město Úvaly díky svému umístění v údolí potoka Výmoly má stále ještě místa, kde je příroda nedotčená výstavbou. Stále zde můžete ... číst příspěvek »

Rozhledna Vinice

Rozhledna Vinice

Snad již v roce 2007 vznikl nápad na stavbu dřevěné rozhledny na vršku nad městem – na Vinici. K realizaci stavby rozhledny ... číst příspěvek »

Nové bydlení v Úvalech

Nové bydlení v Úvalech

Lavina rozrůstání čtyřtisícového města na více než 12,5 tisíc obyvatel (a ve hře jsou další stovky obyvatel k tomu navíc) spouští schvalování ... číst příspěvek »

 

Reprezentant Úval letí na Havaj

Určitě se kolem vás už mihnul. Po Úvalech běhá každý den. Ale taky jezdí na kole, plave, běžkuje,… Úvalští kamarádi o něm říkají, že to už není sportovec, ale sportovní extrém. Ondra Teplý trénuje často a usilovně, a co si umane, to vyhraje.

Nyní si Ondra plní svůj dlouhodobý sportovní cíl, kterým je účast v závodě Ironman Havaj. Jak se sportovec na tento závod probojuje popisuje Ondra na svém webu …http://www.ondrateply.cz/havaj
A protože to není ani levná záležitost, přispěli mu na účast v závodě kromě rodiny i jeho kamarádi a fanouškové. Kdo by Ondrovi chtěl ještě přispět, má stále možnost – každá poslaná koruna dobrá. Číslo bankovního účtu najdete také na jeho webu.

A my se budeme těšit na reportáž reprezentanta Úval z Havaje…

Ondra Teplý

Ondra Teplý