Máme toho dost

Máme toho dost

V Úvalech proběhlo třetí setkání lidí, kteří podporují výzvu spolku „Milion chvilek“ pro demokracii. Spolek pořádá demonstrace v Praze, a v regionech se ... číst příspěvek »

Jan Tesař halovým mistrem republiky

Jan Tesař halovým mistrem republiky

Je držitel historicky druhého nejlepšího času na 400 m v ČR 45,73. Běhá za „Atletiku Stará Boleslav“, ale vyrostl v Úvalech, prošel například ... číst příspěvek »

Úvalské přikázání – nezaparkuješ

Úvalské přikázání – nezaparkuješ

Starosta města Úval Petr Borecký a doc. Ing. Jiří Čarský, Ph.D. z ČVUT prezentovali projekt regulace parkování v Úvalech kolem nádraží.   K ... číst příspěvek »

Úvalské přikázání  – nepostavíš

Úvalské přikázání  – nepostavíš

V Úvalech platí od 1.2.2019 stavební uzávěra. ... číst příspěvek »

Rok 2019 bude pro Úvaly nejtěžší

Rok 2019 bude pro Úvaly nejtěžší

Městu chybí 5 mil. Kč a finanční situace může být ještě horší. Lékem může být prodej majetku, developerské sídliště na polích ... číst příspěvek »

 

Zubní ordinace v Úvalech přijímá nové pacienty

Od 1. září 2015 funguje v Úvalech nová stomatologická ordinace…
V nově otevřené ordinaci pacienty ošetřují MUDr. Helena Jarochová a MUDr. Dagmar Trägerová. Obě zubní lékařky mají za sebou již praxi a zkušenosti z prestižních pražských klinik a od listopadu zde bude možné využít i dentální hygienu.

Jaké je vybavení ordinace a jaké výkony jsou prováděny?
Křeslo Sirona, rentgen Gendex a Vistascan, strojové ošetření kořenových kanálků, apexlokátor, lupové brýle,… jsou předpokladem pro bezbolestné ošetření, výkony záchovné stomatologie a protetiky s důrazem na minimální invazivitu. Díky praxi a zkušenostem se přímo v ordinaci provádí i menší chirurgické výkony.

Jaké jsou ordinační hodiny?
Ordinační doba je třikrát v týdnu až do 18. hod., ve čtvrtek naopak již od 7. hod. ráno. Obě kékařky se střídají a v případě řešení akutních problémů se plně zastupují.


Jací pacienti jsou přijímáni?

Jsou přijímáni dospělí i děti s rodiči. Věk dětí není omezen. Děti mají začít chodit k zubaři, když se prořeže první zub, ale většinou stačí od 1. roku.
Není problém ošetřit i cizince. Obě lékařky hovoří plynně anglicky, MUDr. Jarochová i německy a francouzsky.

Mohu využít zubní hygienu, když jsem pacientem u jiného zubního lékaře?
Ano, zubní hygiena je prováděna samostatně. Od listopadu každý pátek.

Ordinaci „SmileCare“ naleznete na rohu ulic Bezručova a Klánovická (pod hasičárnou). K dispozici je i dostatek místa pro parkování.
Podrobné informace naleznete na www.smile-care.cz
zubní ordinace

 

vchod z rohu ulic Bezručova a Klánovická:
zubní ordinace