Odjezdy – vlak, bus

Odjezdy – vlak, bus

Veřejná doprava ve městě je součástí Pražské integrované dopravy. V následujícím seznamu autobusových zastávek si kdykoli zjistíte aktuální nejbližší spoj. Zobrazí ... číst příspěvek »

Práce

Práce

Inzerce práce na titulní stránce Uvaly.cz Nabídky volných pracovních pozic nebo brigády zobrazíme přímo v novinkách na Uvaly.cz Kontaktujte redakci s textem nabídky. Aktuální ... číst příspěvek »

Odpady

Odpady

Sběrný dvůr Úvaly (od 1.6.2020) Od června 2020 je v provozu nově vybudovaný sběrný dvůr města Úvaly na Hostíně (za stavebninami ... číst příspěvek »

Příroda, památky

Příroda, památky

Město Úvaly díky svému umístění v údolí potoka Výmoly má stále ještě místa, kde je příroda nedotčená výstavbou. Stále zde můžete ... číst příspěvek »

Rozhledna Vinice

Rozhledna Vinice

Snad již v roce 2007 vznikl nápad na stavbu dřevěné rozhledny na vršku nad městem – na Vinici. K realizaci stavby rozhledny ... číst příspěvek »

Nové bydlení v Úvalech

Nové bydlení v Úvalech

Lavina rozrůstání čtyřtisícového města na více než 12,5 tisíc obyvatel (a ve hře jsou další stovky obyvatel k tomu navíc) spouští schvalování ... číst příspěvek »

 

Rozsvícení stromu a první adventní neděle

Přijďte včas rozsvítit vánoční strom na náměstí! Již v 16:00!

V loňském roce se někteří na náměstí zlobili na malé zpoždění s rozsvícením Vánočního stromu. V předchozím příspěvku se nám povedlo zveřejnit starou informaci o letošním rozsvícení. Tak přijďte včas (na 16:00) a v dostatečném počtu. Jde o nejnavštěvovanější akci města a určitě se budete mít s kým pozdravit.
Krásný strom je od manželů Beránkových z ulice Vydrova/ Pod tratí. Přeprava stromu zastavila ranní dopravu v pátek 14. 11. A jak je vidět na fotografii, vánoční výzdoba na ulicích se již také instaluje…

vnoční výzdoba