Spojka Úvaly – Říčany místo dálničního obchvatu

Spojka Úvaly – Říčany místo dálničního obchvatu

Stavbu dálničního obchvatu Prahy předběhne stavba nové silnice Úvaly – Říčany. Stát a kraj za sedmikilometrovou propojku kolem středočeských vesnic Škvorec, Zlatá, ... číst příspěvek »

Šuple

Šuple

Na počátku byla myšlenka. Šárčina myšlenka. Myšlenka tak silná a upřímná, že bylo možné ji zhmotnit až do živého projektu, který ... číst příspěvek »

Máme toho dost

Máme toho dost

V Úvalech proběhlo třetí setkání lidí, kteří podporují výzvu spolku „Milion chvilek“ pro demokracii. Spolek pořádá demonstrace v Praze, a v regionech se ... číst příspěvek »

 

Sponzoring Bezpečné soboty

Komise pro prevenci kriminality hledá sponzory akce Bezpečná sobota…

Blíží se termín jubilejní již tradiční akce Bezpečná sobota. Předseda „Komise pro prevenci kriminality“ MUDr. Jan Šťastný požádal o zveřejnění této výzvy směrem k potenciálním sponzorům na Uvaly.cz.
Akce, kde představí svoji činnost a techniku hasiči a několik útvarů policie získala od města 29 900 Kč pro organizaci a technické zajištění agenturou. Zbývá vybrat již jen asi 5000 Kč například pro občerstvení nebo odměny do dětských soutěží,… Zájemci o sponzorování akce se mohou hlásit na redakčním emailu. Kontakty obratem předáme. Se sponzorem bude uzavřena městem Úvaly darovací smlouva s možností odpočtu od základu daně z příjmu.

Bezpečná sobota 2015

Informace o činnosti Komise pro prevenci kriminality najdete na www.mestouvaly.cz