Odjezdy – vlak, bus

Odjezdy – vlak, bus

Veřejná doprava ve městě je součástí Pražské integrované dopravy. V následujícím seznamu autobusových zastávek si kdykoli zjistíte aktuální nejbližší spoj. Zobrazí ... číst příspěvek »

Práce

Práce

Inzerce práce na titulní stránce Uvaly.cz Nabídky volných pracovních pozic nebo brigády zobrazíme přímo v novinkách na Uvaly.cz Kontaktujte redakci s textem nabídky. Aktuální ... číst příspěvek »

Odpady

Odpady

Sběrný dvůr Úvaly (od 1.6.2020) Od června 2020 je v provozu nově vybudovaný sběrný dvůr města Úvaly na Hostíně (za stavebninami ... číst příspěvek »

Příroda, památky

Příroda, památky

Město Úvaly díky svému umístění v údolí potoka Výmoly má stále ještě místa, kde je příroda nedotčená výstavbou. Stále zde můžete ... číst příspěvek »

Rozhledna Vinice

Rozhledna Vinice

Snad již v roce 2007 vznikl nápad na stavbu dřevěné rozhledny na vršku nad městem – na Vinici. K realizaci stavby rozhledny ... číst příspěvek »

Nové bydlení v Úvalech

Nové bydlení v Úvalech

Lavina rozrůstání čtyřtisícového města na více než 12,5 tisíc obyvatel (a ve hře jsou další stovky obyvatel k tomu navíc) spouští schvalování ... číst příspěvek »

 

Divokej Bill startuje akustický turné

Konečně se tu dostalo i na úvalské celebrity. Trochu netradičně, mimo koncertní šňůru…

K čemu Facebook může být dobrý, se ukázalo dnes. Někdy odpoledne Vašek Bláha pozval fandy do Čelákovic:
„Ahoj, dnes máme veřejnou generální zkoušku na akustický turné v Kulturním domě v Čelákovicích, tak se snad s někým z vás večer uvidíme. Kapacita je omezená. Začínáme ve 20:00, otevřeno od 19:00. Vstupné za symbolických 50,-Kč.“

Tohle nešlo vynechat 🙂 Kulturák paráda, bar otevřenej, megakapacita už z dob socialismu – taky na lupenu bylo ještě natištěno „Kčs“. Paní z kasy mi u vchodu říká… „Jak jste se o tom dozvěděli, když nejsou plákáty? … Fejsbúk? … Já ani nevěděla, že tu má od včéra někdo hrát. Ale rambajs dělaj pořádnej! Že nejdou hrát ven…“

Generálka se vším všudy. Slabá čtyřicítka čekajících fandů se během hodinky rozrostla na několik set. Atmosféra rodinná, pohodička, zvuk parádní,…

A jak taková zkouška vypadá? A proč v Čelákovicích? Malá ochutnávka …

Po dnešku je jasné, že v pátek startující „akustický turné“ bude stát za to. Rozpis koncertů najdete na… www.divokejbill.cz

Divokej Bill