Máme toho dost

Máme toho dost

V Úvalech proběhlo třetí setkání lidí, kteří podporují výzvu spolku „Milion chvilek“ pro demokracii. Spolek pořádá demonstrace v Praze, a v regionech se ... číst příspěvek »

Jan Tesař halovým mistrem republiky

Jan Tesař halovým mistrem republiky

Je držitel historicky druhého nejlepšího času na 400 m v ČR 45,73. Běhá za „Atletiku Stará Boleslav“, ale vyrostl v Úvalech, prošel například ... číst příspěvek »

Úvalské přikázání – nezaparkuješ

Úvalské přikázání – nezaparkuješ

Starosta města Úval Petr Borecký a doc. Ing. Jiří Čarský, Ph.D. z ČVUT prezentovali projekt regulace parkování v Úvalech kolem nádraží.   K ... číst příspěvek »

Úvalské přikázání  – nepostavíš

Úvalské přikázání  – nepostavíš

V Úvalech platí od 1.2.2019 stavební uzávěra. ... číst příspěvek »

Rok 2019 bude pro Úvaly nejtěžší

Rok 2019 bude pro Úvaly nejtěžší

Městu chybí 5 mil. Kč a finanční situace může být ještě horší. Lékem může být prodej majetku, developerské sídliště na polích ... číst příspěvek »

 

Představení zastupitelů – Ing. Jan Černý

Formou odpovědí na otázky se v seriálu 15 příspěvků seznamte se zastupiteli města Úvaly zvolenými pro období 2018 – 2022.

Údaje z kandidátky 2018: PRO Úvaly, 1/ Černý Jan Ing., 36, projektový manažer, bez politické příslušnosti
875 hlasů. Zvolen zastupitelem.

Jaká je vaše profesní dráha a pro jaké firmy jste pracoval? Jaké máte vzdělání?
Jsem absolvent elektrotechnické fakulty ČVUT a promoval jsem na katedře teorie elektromagnetického pole. Po škole jsem 5 let pracoval ve společnosti Vodafone a nyní přes 7 let pracuji ve společnosti T-Mobile. Jsem spoluautorem metodiky pro výpočet elektromagnetického pole kolem antén mobilních operátorů celou profesní kariéru mám tuto oblast na starosti. Od roku 2015 zároveň řeším projektový management speciálních projektů, jako je pokrytí administrativních a obchodních center nebo například pokrytí Sněžky nebo fotbalových stadionů Sparty a Slavie. Řeším jak rozpočet, tak vyjednávání s developery a zákazníky.

Kde a jak dlouho jste bydlel? Proč jste se rozhodl bydlet v Úvalech?
Bydlím v Úvalech od narození. S manželkou jsme postavili nízkoenergetickou dřevostavbu.

Od kdy a s jakými výsledky se angažujete politicky?
V roce 2014 jsem spoluzakládal spolek PRO Úvaly. V roce 2014 náš spolek získal 4 mandáty a v roce 2018 5 mandátů ve volbách do zastupitelstva města Úvaly. Nebyl jsem nikdy členem politické strany.

Jak jste aktivní ve veřejném životě v Úvalech? Co bylo impulsem k rozhodnutí kandidovat v Úvalech v komunálních volbách?
Impulsem byl a je rozdílný pohled a přístup k problémům našeho města.  Bohužel příliš často diskutujeme nad hotovými projekty, aniž bychom se na začátku zeptali, proč je potřebujeme. Cílem je rychlá diskuze s občany, všemi zastupiteli a po zapracování připomínek (nebo odůvodnění odmítnutí připomínek) možná ještě rychlejší realizace projektů.

Jaký máte politický cíl? V jakém stavu má být naše město, abyste z komunální politiky odešel s pocitem splnění svých cílů?
Cíl je v naší v VIZI PRO Úvaly, kterou jsem spoluvytvářel: http://prouvaly.cz

Fotografie: web www.prouvaly.cz