Nové koupaliště v Úvalech je otevřené

Nové koupaliště v Úvalech je otevřené

Po čtyřech letech se v sobotu 29 června 2019 v Úvalech otevřelo nově vybudované koupaliště. Výše vstupného, provozní doba a dojmy z koupaliště v první ... číst příspěvek »

Šuple

Šuple

Na počátku byla myšlenka. Šárčina myšlenka. Myšlenka tak silná a upřímná, že bylo možné ji zhmotnit až do živého projektu, který ... číst příspěvek »

Poznejte své zastupitele z voleb 2018

Poznejte své zastupitele z voleb 2018

Známe své zastupitele? Je to trochu překvapující, ale následující seriál představující zvolené představitele města Úvaly je od roku 1989 vůbec ... číst příspěvek »

 

Kalamita u závor potrvá 3 měsíce

Od 29. 7. do 30. 10. 2014 je pro veškerý provoz uzavřen podjezd z ulice Na spojce do ulice Jiráskova pod železničním mostem.
Průchod pro pěší je umožněn vyhrazeným průchodem.

S zahájením uzavírky byla v rámci rekonstrukce zrušena jedna kolej na nádraží v Úvalech. Průjezd vlaků stanicí velmi zpomalil a zhoustl. Železniční přejezd na náměstí je tak velmi obtížně průjezdný. Fronty aut u závor jsou výrazně delší než při ranní dopravní špičce v průběhu školního roku. Čeká se i desítky minut. Nejrychlejší objízdná trasa tak je opět kolínská silnice.

Důvodem uzavření průjezdu pod mostem je jeho celková demolice a stavba nového mostu. V souvislosti se stavbou mostu je ohlášena výluka vlakové dopravy. Další velkou stavbou bude likvidace starého podchodu u závor a nahrazení novým podchodem.

Další informace najdete také na samostatné stránce.

podjezd uzavřen

podjezd uzavřen